TT- TranscarpathianTruth
Тури в Закарпаття Transcarpathian Tour - TT
 
 

Закарпаття – це суміш чистого гірського повітря, мінеральних і термальних вод, історичної та культурної спадщини та смачної їжі. Тут ти знайдеш відповідь на запитання: де зупинитися у Закарпатті?

Проживання на Закарпатті - Transcarpathian Truth
Оздоровлення на Закарпатті - Transcarpathian Truth

У будь-яку пору року Карпати мають, що запропонувати тим, хто не звик проводити відпустку на дивані. Рафтинг, паропланеризм, мотокрос, скелелазіння, альпінізм, дайвінг, вейкбординг, пейнтбол та решта захопливих видів відпочинку: коли і куди податись, аби дістати адреналіну?

Мапи, підказки, розрахунок часу, перелік спорядження та решта необхідної інформації для тих, хто планує провести день-два або й тиждень поза цивілізацією. Маршрути Карпатами різноманітні. Кожен здатен знайти щось для себе, відповідно до вільного часу, фізичного навантаження та актуальних погодних умов.

Туристичні маршрути в Карпатах
Закарпатські туристичні маршрути на TT

На Закарпатті треба добре, смачно, ситно та корисно їсти, їсти і знову їсти… щоб після обіду чекати вечерю, а з вечора думати про сніданок. Закарпатська кухня відома на увесь світ. А гастротури на Закарпатті вже давно стали традицією для багатьох людей.

Тут ти знайдеш тисячі запропонованих варіантів: де поїсти у Закарпатті? Широкий вибір ресторанів, колиб, пабів, піцерій, кав’ярень та закладів швидкого харчування задовольнить будь-які смаки та вподобання

Їжа на твій смак!

 

Харчування та виноробство в Закарпатті
Сироваріння в Закарпатті

Унікальний подарунок природи – мінеральні води Закарпаття. Бальнеологічні курорти, санаторії різного профілю та бази відпочинку: дізнайтесь, де можна покращити здоров’я та самопочуття у Закарпатті — під наглядом лікарів чи самостійно. Дитяче оздоровлення, лікування для дорослих, родинний відпочинок із користю для душі та організму, СПА процедури і купання у термальних басейнах.

Вибери для себе місце оздоровлення!


 

Мінеральні води Карпат
СПА на Закарпатті

Над проектом працює багато людей, різних професій, які об’єднані єдиною ідеєю - зробити Закарпаття відкритим для усіх гостей з України та з-за кордону. Усі ми — впевнені, що онлайн путівник - довідник Закарпаттям справді стане в нагоді не тільки подорожуючому, а й тому, кого цікавить інвестиційна привабливість цього краю, рекламні послуги чи консалтинговий супровід. Тому портал повинен зацікавити усі категорії людей, які ним користуються. Якщо у тебе є ідеї або бажання до нас долучити скористайся кнопкою «зворотній зв’язок» і залиш для нас повідомлення.
Відкрий для себе відпочинок у Закарпатті

туроператор Закарпатья Отдых и СПА в Карпатах Transcarpathia Tour

Маєте запитання пишіть


CAPTCHA  
copyrightTranscarpathia Tour - TT
№1 Туроператор Закарпаття