TT- TranscarpathianTruth Тури в Закарпаття Transcarpathian Tour - TT
 

Зимові тури на Закарпатті.

 

Закарпаття – це суміш чистого гірського повітря, мінеральних і термальних вод, історичної та культурної спадщини та смачної їжі. Тут ти знайдеш відповідь на запитання: де зупинитися у Закарпатті?

Проживання на Закарпатті - Transcarpathian Truth Оздоровлення на Закарпатті - Transcarpathian Truth
 

Цікаві тури для школярів на Закарпатті і не тільки.

У будь-яку пору року Карпати мають, що запропонувати тим, хто не звик проводити відпустку на дивані. Рафтинг, паропланеризм, мотокрос, скелелазіння, альпінізм, дайвінг, вейкбординг, пейнтбол та решта захопливих видів відпочинку: коли і куди податись, аби дістати адреналіну?

Туристичні маршрути в Карпатах Закарпатські туристичні маршрути на TT

На Закарпатті треба добре, смачно, ситно та корисно їсти, їсти і знову їсти… щоб після обіду чекати вечерю, а з вечора думати про сніданок. Закарпатська кухня відома на увесь світ. А гастротури на Закарпатті вже давно стали традицією для багатьох людей.

Тут ти знайдеш тисячі запропонованих варіантів: де поїсти у Закарпатті? Широкий вибір ресторанів, колиб, пабів, піцерій, кав’ярень та закладів швидкого харчування задовольнить будь-які смаки та вподобання

Їжа на твій смак!
Харчування та виноробство в Закарпатті Сироваріння в Закарпатті

Унікальний подарунок природи – мінеральні води Закарпаття. Бальнеологічні курорти, санаторії різного профілю та бази відпочинку: дізнайтесь, де можна покращити здоров’я та самопочуття у Закарпатті — під наглядом лікарів чи самостійно. Дитяче оздоровлення, лікування для дорослих, родинний відпочинок із користю для душі та організму, СПА процедури і купання у термальних басейнах.

Мінеральні води Карпат СПА на Закарпатті

Над проектом працює багато людей, різних професій, які об’єднані єдиною ідеєю - зробити Закарпаття відкритим для усіх гостей з України та з-за кордону. Усі ми — впевнені, що онлайн путівник - довідник Закарпаттям справді стане в нагоді не тільки подорожуючому, а й тому, кого цікавить інвестиційна привабливість цього краю, рекламні послуги чи консалтинговий супровід. Тому портал повинен зацікавити усі категорії людей, які ним користуються. Якщо у тебе є ідеї або бажання до нас долучити скористайся кнопкою «зворотній зв’язок» і залиш для нас повідомлення.

Відкрий для себе відпочинок у Закарпатті

туроператор Закарпатья Отдых и СПА в Карпатах Сакуры цветут отдых в Ужгороде

Маєте запитання пишіть


CAPTCHA  
Transcarpathia Tour - TT
№1 Туроператор Закарпаття